• Naszywka jest haftem komputerowym wykonanym na wybranym przez Klienta podkładzie. Haft ten jest wykończony odpowiednim ściegiem. Na życzenie możemy podszyć naszywkę rzepem (z haczykami), dzięki czemu można ją łatwo przyczepić do munduru, plecaka i innych materiałów, posiadających warstwę miękką rzepu (tzw. misia).

  1. Wybór podkładu

  a. Filc
  Najczęściej naszywki haftujemy na filcu. Jest to miękka, wytrzymała tkanina, która gwarantuje wysoką jakość haftu poprzez doskonałe odwzorowanie wyszywanych detali.

  Poniżej wzornik dostępnych kolorów filcu:

  b. Drelich
  Wytrzymała tkanina o bardzo niskiej kurczliwości i wysokiej wytrzymałości. Naszywki wykonane z tej tkaniny są niezwykle trwałe i nie mechacą się.

  Poniżej wzornik dostępnych kolorów drelichu:

  Wykonujemy też emblematy w kamuflażu.

  2. Podszycie
  Naszywki mogą zostać podszyte rzepem z haczykami. Umożliwia to łatwe doczepienie naszywki do polarów, mundurów i innej odzieży posiadającej „firmowo” wszytą drugą warstwę rzepu – miśka.

  Alternatywnie zostawiamy naszywkę bez podszycia – wówczas można łatwo doszyć naszywkę do danego przedmiotu za pomocą maszyny do szycia.

  W przypadku braku możliwości doszycia naszywki proponujemy Klientom podklejenie naszywki termofolią, dzięki czemu można samodzielnie przyczepić naszywkę do wybranego produktu.

  3. Obszycie
  Do wyboru proponujemy dwie formy wykończenia naszywek – wycięcie nożyczkami lub obszycie a’la overlock. Pierwszy sposób jest znacznie tańszy, a drugi – bardziej efektowny.

  Poniżej przykłady obu wykończeń.

  Procedura składania zamówienia opisana jest w dziale Zamówienie.

  Część naszych realizacji możecie Państwo obejrzeć tutaj.